KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546136
nr 1354 6136
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på pannå, 70x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:41:27
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr